LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Renginiai
Artėjantys renginiai
Įvykę renginiai
Rezultatai
26
Rugsėjis
2019
IMPULS, Vienuolio g. 4, Vilnius

Sporto fanams ir profesionalams: LTeam konferencija 2019 – rugsėjo 26 dieną Vilniuje!

LTeam konferencija – jau tradicine tapusi konferencija skirta sporto profesionalams bei sveikos gyvensenos mylėtojams. Jūsų laukia diskusijos apie sporto vadybos aktualijas, technologijų ir inovacijų pristatymai, atviri pokalbiai su olimpinėmis žvaigždėmis ir treneriais, patarimai, norintiems pasiekti daugiau ir peržengti savo ribas.

Pristatome jums pirmuosius konferencijos pranešėjus:

Konferencijos žvaigždė – Genadijus Sokolovas, pasaulinio garso plaukimo guru, mokslininkas dirbęs su daugybe plaukimo medalininkų, tarp kurių ir 18 olimpinių aukso medalių laimėjusiu M. Phelpsu. Genadijus yra FINA ekspertas, šiuolaikinės penkiakovės didelio meistriškumo sporto direktorius JAV olimpiniame centre, rūpinasi šios šalies plaukikais, triatlonininkais, vandensvydininkais. Aštuonerius metus jis vadovavo JAV plaukimo federacijos fiziologijos ir sporto mokslo departamentui. Unikalią tyrimo metodiką sukūręs mokslininkas sportininkams padeda taisyti technikos klaidas, tobulina jų treniruočių programą.

Tokijas 2020! Kokių naujienų ir pokyčių galime tikėtis Olimpinėse žaidynėse, kaip sekasi ruoštis ir aklimatizuotis mūsų sportinininkams – apie tai kalbės Einius Petkus, LTOK Olimpinio sporto direkcijos vadovas ir vyriausiasis rinktinės gydytojas Dalius Barkauskas.

Nemokėjimas susitvarkyti su intensyviomis emocijomis yra viena iš pagrindinių prasto pasirodymo treniruotėse, varžybose priežasčių. Psichoterapeutė, sporto psichologė Rinalda Germanienė konferencijoje supažindins, koks darbas su savimi padėtų neprarsti savikontrolės ir išlaikyti adekvatumą.

Stiprus asmeninis prekės ženklas sporto pasaulyje. Nuo ko pradėti ir kodėl sporto pasaulio atstovams verta investuoti laiką ir jėgas į asmeninio prekės ženklo kūrimą? Apie tai kalbės Dominyka Venciūtė, socialinių mokslų daktarė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytoja.

Kaip vadovauti komandai ir vesti ją per nesėkmių periodus dalinsis verslo ir sporto komandų vadovai. Taip pat jūsų laukia puiki proga asmeniškai pabendrauti su olimpiečiais – šiemet kalbėsime apie jų antrąsias profesijas.

Įsigykite bilietą šiandien, nes vietų skaičius ribotas! Tai padaryti galite spaustelėję nuorodą http://bit.ly/2FSTKpH

LTeam konferencija 2019

Rugsėjo 26 d.

IMPULS, Vienuolio g. 4, Vilnius

Registracija