LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Renginiai
Artėjantys renginiai
Įvykę renginiai
Rezultatai
01
Vasaris
2019

LTeam olimpinis žiemos festivalis su trenksmu grįžta į Druskininkus – pirmą kartą populiariausias žiemos sporto renginys kurorte siautės net tris dienas! O tai reiškia tris kartus daugiau atrakcijų, pramogų, turnyrų – drauge ir triskart daugiau adrenalino bei malonumo žiemos sporto fanatikams.

Vienu iš Druskininkų simbolių tapęs renginys vasario 1 – 3 dienomis išlips iš „Snow Arenos“ rėmų ir apims didelę miesto teritoriją – sportinės, kultūrinės ir pramoginės veiklos virs ir pačiame miesto centre.

Nuolatiniai šventės dalyviai, kasmet gausiai dalyvaujantys bėgimo, slidinėjimo, alpinizmo, šiaurietiškojo ėjimo rungtyse, kviečiami traukti iš spintų ir sandėliukų žiemos aprangas, tepti slides ir ruošti roges.

Aktyviai sportuojantiems veiklos netrūks – vyks ne vienas tarptautinis turnyras bei įvairiausios varžybos ant sniego ir ledo.

Trečius metus iš eilės rungsis ir sporto klubų talismanai. Be žiūrovų, ypač mažųjų pamėgtų vietinių žvaigždžių, į Lietuvą planuoja atvykti ir Latvijos, Lenkijos, Estijos bei kitų Europos šalių atstovai.

Programoje taip pat numatytas ledo skulptūrų kūrimas, populiarių atlikėjų koncertai, parodomosios varžybos.

Tradiciškai dalyvavimas renginyje su LTeam dalyvio pasu daugelyje rungčių yra nemokamas. Šis pasas – tarsi nemokamas bilietas, skirtas išbandyti visas renginio sporto rungtis ir pramogas. Už kiekvieną atliktą užduotį rungtį LTeam paso savininkas rinks taškus, kuriuos susumavus gaus skirtingos vertės prizus.

Renginio organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Druskininkų miesto savivaldybė, „Snow Arena“.

Registracija jau startavo! Programa bus paskelbta netrukus. 

 

 

Registracija
Registracija
02
Vasaris
2019
LTEAM Winter Challenge 2019
Daugiau