LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Renginiai
Artėjantys renginiai
Įvykę renginiai
Rezultatai
01
Vasaris
2019
Druskininkai

Druskininkuose vyksiančio „LTeam olimpinio žiemos festivalio“ metu šventės dalyviai ne tik sportuos ir aktyviai leis laiką, bet ir galės šėlti su Lietuvoje puikiai žinomais muzikos pasaulio atstovais.

Koncertai yra NEMOKAMI!

Vasario 1 dieną nuo 18:45 val. LEON SOMOV KAIA

Pirmąją festivalio dieną Druskininkų Vilniaus alėjoje koncertuos vienas sėkmingiausių Lietuvos muzikos prodiuserių - Leonas Somovas praėjusiais metais sujungęs jėgas TV projekto „Lietuvos Balsas“ finaliste Kaia.  Greitai ryšį muzikoje ir scenoje atradęs duetas praėjusių metų pradžioje pristatė kūrinį pavadinimu „Sustoja laikas (Meile)“, kuris sulaukė didžiulio populiarumo radijo stotyse. „Youtube“ ši daina yra pasiekusi 3,8 milijono peržiūrų. 

Vasario 2 dieną nuo 17:00 val. koncertas „Snow Arenoje“

ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS

Druskininkų „Snow arenoje“ antrąją „LTeam olimpinio žiemos festivalio“ dieną koncertuos puikiai Lietuvoje žinoma muzikos grupė iš Vilniaus – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. 2006 metais susibūrusi grupė labiausiai išgarsėjo 2015 metais išleidę pirmąjį albumą ir grupės hitu tapusį kūrinį – „Į Venesuelą“. Grupė susilaukė populiarumo ir apdainuotoje Venesueloje, todėl visai greitai šią dainą įdainavo ir ispanų kalba. 2017 metais grupė išleido kitą pasisekimo sulaukusią dainą – „Indai“, kurios vaizdo klipas buvo pripažintas geriausiu „M.A.M.A“ bei „KlipVid“ apdovanojimuose.  

 

VIDAS BAREIKIS 

„Snow arenoje“ koncertą surengs ir tikriausiai energingiausias ir pats nutrūktgalviškiausias Lietuvos muzikos scenos atstovas – Vidas Bareikis. 2018 metais atlikėjas surengė net 100 koncertų turą po visą Lietuvą, kuris buvo vainikuotas įspūdingu pasirodymu Vilniaus „Siemens“ arenoje. Tūkstantinį gerbėjų būrį turintis V. Bareikis išgarsėjo savo hitais – „Trys Kanados“, „Pusvalanduko“, „Bradas Pitas“, „Nervai“ ir kt. Koncertų metu V. Bareikis betarpiškai bendrauja su publika ir dažnai ją įtraukia į savo  itin energingus pasirodymus. Koncerto dalyviai gali būti užtikrinti – V. Bareikis pasirūpins, jog kiekvienas klausytojas būtų išjudintas.

 

Registracija
02
Vasaris
2019
LTEAM Winter Challenge 2019
Daugiau
01
Vasaris
2019
LTeam bėgimai
Daugiau
03
Vasaris
2019
Snow Kayak 2019
Daugiau
02
Vasaris
2019
Affidea „LT SnowVolley Open“ čempionatas
Daugiau
02
Vasaris
2019
LTeam dalyvio pasas 2019
Daugiau
02
Vasaris
2019
Rekordo siekimas SkiErg treniruokliu
Daugiau
01
Vasaris
2019
EuroJackpot žiemos kartingų turnyras
Daugiau
01
Vasaris
2019
LTeam olimpinis žiemos festivalis 2019
Daugiau