LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Renginiai
Artėjantys renginiai
Įvykę renginiai
Rezultatai
27
Spalis
2017

Vaikai profesionaliame sporte. Kas jie ir kaip jiems sekasi industrijoje, kur sąlygas diktuoja suaugusieji? Atsakymai į šiuos klausimus – trijų dokumentinių filmų sesijoje „Sport Kids“ (liet. - „Sporto vaikai“).

Trys filmai, trys skirtingos istorijos, su skirtingų sporto šakų atstovais. Visa tai – viename seanse.

„Chapter 11” (liet. – 11 skyrius”)

Anita Zenani - Pietų Afrikos miestelio mergaitė - BMX jaunių čempionė. Spaudimas pradeda slėgti mergaitės pečius. Paskutiniai pora metų jai buvo itin intensyvūs. Pilni sunkių treniruočių ir varžybų, su didėjančiu populiarumu, žiniasklaidos dėmesiu. Aplinkinių lūkesčiai tampa monstru, augančiu gigantu, o ne motyvacija.

Po viso to Anita stengiasi rasti motyvacijos treniruotis. Kaip vienintelei klubo mergaitei, jai sunku suspėti su fiziškai stipresniais berniukais. Ji pradeda jaustis atstumta, ji nusivylusi. Anitos treneris nepatenkintas jos darbu ir rezultatais.

Tačiau šalia yra visai kitas pasaulis. Anita iš mergaitės virsta paaugle, kuri nori rasti laiko tiesiog pabūti su draugais. Sąvoka „ateities čempionė“ pakimba ant plauko. Sportininkė pasimetusi tarp to, ką nori ir ką reikia daryti. Ji kryžkelėje, kur pasirinkti reikia dabar.

Filmo autorė: Ania Winiarska

Chikara - The Sumo Wrestler's Son” (liet. – „Chikara – sumo imtynininko sūnus“)

Dešimtmetis berniukas iš Japonijos Chikara yra vienas iš geriausių imtyninikų sumo klube. Kaip buvusio sumo čempiono sūnų, jį supa aukšti aplinkinių lūkesčiai ir įsipareigojimas sau. Chikaros tėvas yra labai užsiėmęs, jų vienintelis laikas kartu – sumo treniruotės. Artėjantis sumo čempionatas Chikarai reiškia viską – jis privalo laimėti, kad tėtis juo didžiuotųsi.

Filmo autorius: Simon Lereng Wilmont

OFICIALUS FILMO ANONSAS https://www.youtube.com/watch?v=AhKnsfDDshM

„The Fencing Champion“

Dvi sukryžiuotos špagos yra drama. Dar įdomesnė istorija gali slypėti už jų. „The Fencing Champion“ (liet. – „Fechtavimo čempionas“) - gili ir jaudinanti dviejų fechtuotojų draugystė. Netrukus dešimtmetis Rubenas Danijoje, savo meste, turės susigrumti su talentingiausiu Europos fechtuotoju. Čia atsiranda jo draugė Marie. Tai filmas apie dviejų sportininkų draugystę ankstyvoje paauglystėje.

 

Filmo autorius: Simon Lereng Wilmont

Filmo trukmė: 67 min.

Filmą remia Japonijos ambasada Vilniuje.

 

OFICIALUS FILMO ANONSAS https://www.youtube.com/watch?v=fUQin3HXF4w

Registracija
Registracija