LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Renginiai
Artėjantys renginiai
Įvykę renginiai
Rezultatai
29
Spalis
2017

Sinchroninis plaukimas merginų sportas. Merginų, kurios įkvėpusios vos kartą, gali nubėgti 400 metrų ir finišuoti su šypsena.

„Perfect“ (liet. – „Nepriekaištingai“) yra dokumentinis filmas apie olimpinę Kanados sinchroninio plaukimo komandą. Filmas neapsiriboja blizgučiais ir blakstienomis. Šio filmo kūrybinė grupė seka komandą sunkiausiomis akimirkomis kovoje dėl vietos į olimpines Rio de Žaneiro žaidynes.

Filmo kūrėjai užfiskavo kaip ši elitinių atlečių komanda daro viską, kad pasiektų savo tikslą. Merginos patyrusios smegenų sutrenkimus, stuburo, kojų ir nosies lūžius, vaikščiojusios pajuodusiais paakiais ir ištinusiais keliais, išlieka pozityvios ir nusiteikusios nugalėti.

„Po vandeniu vyksta karas,“- prieš įlipant į baseiną komandai sako trenerė Meng Chen. Kokia tai kova, kiek reikia valios pastangų ir vidinės stiprybės, nepažįstantis šio sporto tiesiog neįtaria. Kas vyksta po vandeniu nerūpi ir teisėjams, svarbus tik sinchronas, choreografija ir... šypsenos.

Sunku patekti į „Perfect“ komandą, dar sunkiau – iškovoti kelialapį į olimpines žaidynes. Tačiau ši ryžtinga, tvirta ir sunkiai dirbanti komanda sutinusiais keliais, nusėta mėlynėmis, varginama mitybos sutrikimų iš Monrealio keliaus į Bratislavą, Kazanę, Puerto Riką – į svajonę!

O svarbiausia, ji niekada nenustos šypsotis.

 

Režisierius: Jérémie Battaglia

Filmo trukmė: 77 min.

Filmą remia Kanados ambasados biuras Vilniuje.

OFICIALUS FILMO ANONSAS https://www.youtube.com/watch?v=VkT32XY8-q8&app=desktop

Registracija
Registracija