LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Renginiai
Artėjantys renginiai
Įvykę renginiai
Rezultatai
03
Vasaris
2018

„LTeam olimpinis žiemos festivalis“ surengė jau antrąsias „LTeam Winter Challenge“ varžybas. Tai vienintelės Lietuvoje multisporto varžybos, vykstančios žiemą. Dalyviai dviejų asmenų komandomis įveikė orientavimosi, dviračių, virvių, bėgimo, irklavimo rungtis bei kliūtis, sprendė įvarius galvosūkius bei užduotis.

Pamatyti dalyvių įspūdžius galite ČIA.

„LTeam Winter Challenge 2018“  REZULTATAI ČIA.

---

LTeam olimpinis žiemos festivalis 2018 metais tęsia praėjusiais metais gausybę gerų atsiliepimų susilaukusias "LTEAM Winter Challenge" varžybas, kurios sporto megėjams yra tikras nuotykis. Dalyviai dviejų asmenų komandomis turi įveikti orientavimosi, dviračių, virvių, bėgimo, irklavimo, slidinėjimo, čiuožimo rungtis bei galvosūkius ir kliūtis. Trasos parengiamos tiek mėgėjams, tiek profesionaliems sportininkams.

 LTeam olimpinio žiemos festivalio multi‐sporto varžybas "LTEAM Winter Challenge" organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas kartu su asociacija Vilnius Challenge ir UAB Emovents.

Įspūdžiai iš LTeam Winter Challenge 2017 šioje NUOTRAUKŲ GALERIJOJE

Registracija į LTEAM WINTER CHALLENGE varžybas jau vyksta! Bilietus įsigyk ČIA

Turintiems bilietus komandų registracija ČIA

Komandų skaičius ribotas! 

Kiekvienas dalyvis privalo susipažinti su varžybų nuostatais, kuriuose yra pateikta visa svarbiausia informacija apie renginį.

Taip pat pasirašyti dalyvio sutartį (viena sutartis komandai, pasirašyti turi abu dalyviai).

2018 m. NUOSTATAI

2018 m. DALYVIO SUTARTIS

 

Informacija LTeam Winter Challenge 2018 dalyviams

Trasos ir rungtys

LTeam Winter Challenge 2017 dalyviams yra skirtos trys trasos:

 • PRO (~30 km, 3-5 val.)
 • FUN (~15 km, 2-4 val.)
 • TRY (~8 km, 1-2 val.)

Visų trasų dalyviams yra planuojama neprivaloma slidinėjimo/čiuožimo pačiūžomis rungtis. Deja, dėl sunkiai prognozuojamų oro sąlygų, tiksli informacija dėl šios rungties bus paskelbta vėliau, kai bus galima tiksliau numatyti sniego/ledo buvimą/nebuvimą varžybų metu. Bet kokiu atveju dalyviai šią atkarpą galės įveikti ir bėgte.

Baidarių atkarpa planuojama tik PRO trasoje. Baidares suteiks organizatoriai. Dalyviai turėtų pasirūpinti tinkama apranga (pirštinės ir šilti, neperšlampami drabužiai). Siekiame užtikrinti dalyvių saugumą, todėl baidarių trasoje budės gelbėtojai.

Visų trasų dalyviai gali tikėtis šių rungčių: bėgimo, orientavimosi, važiavimo dviračiais, virvių, loginių rungčių, kliūčių.

Draugams, tėvams ir smalsuoliams siūlome išbandyti ŽIŪROVŲ trasą. Ją galės įveikti visi norintys. Šios trasos dalyviai galės susipažinti su multi-sporto pradmenimis bei aplankyti įdomias LTeam žiemos festivalio dalis. Šią trasą įveikti bus galima laisvai pasirinktu būdu. Dalyvių komandos dydis neribojamas. ŽIŪROVŲ trasos dalyviams nereikia jokio fizinio pasirengimo ir specializuotų žinių. Trasa nemokama - registracija į ją bus vykdoma renginio dieną varžybų centre.

Trumpas supažindinimas su multi-sporto navigacija

Didelė multi-sporto varžybų įveikimo sėkmės priežastis - gebėjimas tiksliai orientuotis ir atidus nurodymų sekimas. Šiek tiek apie tai čia, o detaliau paaiškinsime tiems, kas turite klausimų - dalyvių paketų dalinimo metu.

Žemėlapiai

Multi-sporto žemėlapiai yra neįprasti - jie gali būti sudaryti iš įvairiausių žemėlapių ir planų: miesto, orto-foto, orientavimosi, topografinių, ranka braižytų ir pan.

Žemėlapyje yra pateiktos visos reikiamos trasai įveikti instrukcijos bei kontrolinių punktų aprašymai. Sekite juos atidžiai!

Žemėlapiai turi mastelį - atkreipkite į jį dėmesį, kad geriau orientuotumėtės, kiek laiko užtruks įveikti pasirinktą atkarpą. Masteliai paprastai būna nuo 1:5000 iki 1:20000.

Kontroliniai punktai trasose gali būti renkami:

 • eilės tvarka (1, 5, 6);
 • bet kuria tvarka (2-4);
 • vienas iš dviejų variantų (7A, 7B).

Taip pat gali tekti:

 • sekti tik žemėlapyje pažymėtą liniją, kad surastumėte ant jos esantį punktą;
 • išspręsti galvosūkį, kad sužinotumėte, kur yra punktas.

Atidžiai žiūrėkite trasą žemėlapyje ir jos aprašymą, kad suprastumėte, kokią užduotį turite įveikti.

Inventorius

Dalyviams nuostatuose yra nurodytas privalomas inventorius:

Taip pat pateikiamas rekomenduojamo inventoriaus sąrašas:

Ką dėvėti, kaip maitintis varžybų metu

Neturintiems patirties sportuojant žiemą žemiau pateikiame keletą patarimų:

 • Vanduo gali užšalti, jeigu laikysite atokiai nuo savęs. Todėl rekomenduojame laikyti gertuvę arčiau kūno. Į gertuvę galite prieš startą prisipilti šilto vandens.
 • Gerti net ir vėsiu metu būtina, nes jūs prarasite skysčių sportuodami ir mineralų kartu su jais. Rekomenduojame naudoti ne gryną vandenį, bet papildytą elektrolitais. Pasirinkti galima daug ką, bet jeigu mėgstate ūkiškai - medus ir citrina sultys daro stebuklus.
 • Jeigu jūsų dantys jautrūs šalčiui ar nemėgstate kąsti suledėjusių energetinių batonėlių - laikykite maistą prie kūno ir/arba rinkitės tokį, kuris net ir šaltame ore išlieka mažai pakitęs (džiovinti vaisiai, riešutai, energetiniai želė).
 • Renkitės sluoksniais atsižvelgdami į oro sąlygas lauke. Startuojant neturi būti per šilta - geriau jaustis net šiek tiek vėsiai. Greit sušilsite. Apatinis termo rūbas (kelnės ir marškiniai) bei nuo vėjo apsauganti striukelė ir kelnės - labai gera kombinacija. Greit sušąlantiems - pasiimkite papildomą sluoksnį - sintetinį lengvą sportinį megztuką (flisą).
 • Kepurė ir pirštinės būtini. Rekomenduojame lengvus, sportinius modelius. Papildomai labai rekomenduomame turėti su savimi multifunkcinę skarelę - apsaugos kaklą, uždengs veidą ir pakeis kepurę, jeigu to prireiktų.
 • Greitai šąlate, o lauke labai vėsu? Įsidėkite šiluminių paketų. Jie pravers sušildant jūsų galūnes.
 • Pavojingiausia multi-sporte žiemą - kojų sušalimas. Paprastai tam mažiausiai būna pasiruošta. Ypač dviračių rungtyje. Kad to išvengtumėte rekomenduojame naudoti plokščius pedalus be prisegimų ir dėvėti sportinius batus su šiltomis sportinėmis kojinėmis. Tuo pačiu sutaupysite ir laiko - nereikės persiauti keičiant dviračių rungtį į kitą.

Dalyvių sąrašas ČIA

Kontaktai:

LTeam.lt / Winter Challenge
info@lteam.lt
+ 370 674 04907

Registracija
03
Vasaris
2018
LTEAM Sniego tinklinis
Daugiau
03
Vasaris
2018
LTEAM bėgimai
Daugiau
03
Vasaris
2018
LTEAM pasas
Daugiau
03
Vasaris
2018
Ledo kirtis 2018
Daugiau
03
Vasaris
2001
Ledo skulptūrų dirbtuvės-konkursas
Daugiau
03
Vasaris
2018
Pirčių kiemas
Daugiau
03
Vasaris
2018
LTEAM olimpinis žiemos festivalis 2018
Daugiau