LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Renginiai
Artėjantys renginiai
Įvykę renginiai
Rezultatai
22
Gruodis
2017
„LTeam apdovanojimai“
„LTeam apdovanojimai“ - kasmetinis geriausių Lietuvos sportininkų pagerbimas, į kuriuos pretenduoja geriausi olimpinių sporto šakų atstovai. Šiemet patvirtinta 11 nominacijų, o jų nugalėtojai paaiškės gruodžio 22 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje.
Daugiau
03
Vasaris
2018
LTeam olimpinis žiemos festivalis 2018
2018 metų vasario 3 dieną Jonavoje vyks didžiausia Lietuvoje žiemos sporto šventė - LTEAM olimpinis žiemos festivalis. Penktus metus augančiame renginyje planuojama sulaukti mažiausiai 7000 žiemos sporto entuziastų.
Daugiau
03
Vasaris
2018
Sniego tinklinis
Sniego tinklinis – naujovė Lietuvoje, bet ne pasaulyje. Pirmasis oficialus sniego tinklinio turnyras įvyks „LTeam olimpiniame žiemos festivalyje“, vasario 3 dieną, Jonavoje.
Daugiau
03
Vasaris
2018
LTeam Winter Challenge 2018
LTeam olimpinio žiemos festivalio multi‐sporto varžybos LTEAM Winter Challenge
Daugiau
03
Vasaris
2018
LTEAM pasas
Dalyvio pasas yra NEMOKAMAS, jį atsiimti ir aktyvuoti galima REGISTRACIJOJE. Pase bus galima rasti šventės programą, žemėlapį bei rungčių sąrašą su nurodytais taškais. Už įveiktą kliūtį ar atliktą už...
Daugiau
03
Vasaris
2018
LTEAM bėgimai
Bėgimas žiemą – geras dalykas. Toks pats geras kaip ir bėgimas vasarą. Dirba tie patys raumenys, tik skruostai įrausta stipriau. „LTeam olimpinis žiemos festivalis“ išbėgti į šaltuką kviečia vasario 3...
Daugiau