LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
28
Gruodžio
2016
Pirmą kartą Lietuvoje susirungs sporto komandų talismanai

Visos Lietuvos komandos “LTeam” talismanas Ąžuolas meta iššūkį kitiems, sirgaliams gerai pažįstamiems talismanams: sostinės krepšinio komandos “Lietuvos rytas” Vilkui ir Kauno “Žalgiris” Žalgiriniui, su kuriais susirungs jau vasario 4 d. įvyksiančiame “LTeam” olimpiniame žiemos festivalyje Druskininkuose.  

Specialiai talismanams skirtoje pramoginėje penkiakovėje kviečiami dalyvauti visų sporto komandų ir organizacijų talismanai. Žalgirinis, Vilkas, Ąžuolas bei kiti užsiregistravę talismanai varžysis dailiojo čiuožimo, gatvės šokių, alpinizmo, greitojo nusileidimo rogutėmis, snieglente arba slidėmis, šuolio nuo tramplino slidėmis rungtyse.

“Mūsų žiniomis, Lietuvoje yra apie 40 įvairių sporto klubų talismanų. Ąžuolas kviečia drąsiausius priimti metamą iššūkį ir susirungti dėl sportiškiausio talismano vardo specialioje pramoginėje žiemos festivalio penkiakovėje. Tai bus unikalus, pirmą kartą Lietuvoje vyksiantis renginys, todėl neabejojame, kad jis bus įdomus tiek žiūrovams, tiek patiems dalyviams bei jų atstovaujamiems klubams, kuriems tai bus gera proga nestandartiškai prisistatyti“, - sako Vitalijus Vasiliauskas, Lietuvos olimpinio fondo direktorius. 

Priklausomai nuo rungties, laimėtojai kiekvienoje bus renkami vadovaujantis skirtingais kriterijais: bus matuojamas laikas, atstumas arba skiriami balai už pasirodymą (pvz. dailusis čiuožimas, gatvės šokiai). Balus skirs speciali “LTeam” komisija, kurią, kaip planuojama, sudarys olimpiečiai bei LTOK atstovai. 

Bendroje penkių rungčių įskaitoje nugalėjusiam talismanui atiteks ne tik sportiškiausio talismano titulas, bet ir vertingas prizas. 

Ąžuolas yra 2016 metų pavasarį pristatytas “LTeam” – visos Lietuvos komandos talismanas, kuriam vardą išrinkti balsuodami padėjo visi Lietuvos žmonės. 

Ąžuolas kviečia visus sporto talismanus registruotis (info@lteam.lt) į šias pramogines varžybas ir ragina paskubėti, nes vietų skaičius ribotas!

Grįžti į naujienų sąrašą ›