LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
19
Balandžio
2018
Startuoja trumpametražių filmų kūrimo konkursas „Sport shorts”

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centras (SSC) organizuoja trumpametražių sporto filmų konkursą “SPORT SHORTS”. Konkurso tema - INTEGRACIJA PER SPORTĄ.

Šiuo konkursu siekiame plačiąją visuomenę supažindinti su sportu ir fiziniu aktyvumu kaip priemone, kurių dėka bendruomenės gali ne tik fiziškai tobulėti, išlikti stipriomis ir sveikomis, bet taip pat yra puiki integracijos priemonė, kuria gali būti sprendžiami visuomenėje kylantys iššūkiai, tokie kaip tautinė, religinė, rasinė, lytinė ir kt. atskirtys.

Konkurso „SPORT SHORTS“ tikslas - skatinti kūrėjus kurti filmus sporto tematika ir gilintis į jo teikiamas galimybes, nagrinėti visuomenei aktualias problemas, o tokiu būdu skatinti pačią visuomenę per vaizduojamąjį meną pažinti įvairias sporto puses.

 Trumpametražių sporto filmų kūrimo konkursas „SPORT SHORTS“ organizuojamas pirmą kartą ir yra atviras visiems norintiems.

Sukurtus filmus vertins konkurso komisija, kurios sudėtyje bus sporto ir kino ekspertai bei festivalio žiūrovai.

Registracija į konkursą vyks iki 2018 m. rugsėjo 14 d., o sukurti filmai konkursui turės būti atsiųsti iki 2018 metų spalio 20 d. el. paštu sportshorts@ssc.vu.lt.

Konkursinėje programoje dalyvausiančius trumpametražius filmus galėsite išvysti Sporto kino festivalyje 2018 m. gruodžio 6 – 9 dienomis Vilniuje ir Kaune.

Konkurso nuostatus rasite ČIA.

Grįžti į naujienų sąrašą ›