LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
30
Liepos
2018
Saulius Ritter išbandė treniruoklį, kuriuo naudosis 10-ies lietuvos miestų bendruomenės

Nors vieno geriausių Lietuvos irkluotojų Sauliaus Ritterio vasara sukasi aplink treniruočių stovyklas ir varžybas, jis nepraleidžia progos pabūti gamtoje. Ypač kai tai suderinama su aktyviu laisvalaikiu.

2016-ųjų Rio de Žaneiro olimpiadoje sidabrą iškovojęs S.Ritteris šią savaitę džiaugėsi išbandęs Vilniaus Vingio parke Lietuvos olimpinio fondo (LOF) iniciatyva išdygusį treniruoklį. Tokie daugiafunkciniai treniruokliai po atviru dangumi iš viso atsiras dešimtyje Lietuvos miestų ir miestelių.

„Tai iš tiesų pagirtina iniciatyva, – sakė 29-erių S.Ritteris. – Tokie treniruokliai yra geras būdas patraukti visuomenės dėmesį ir skatinti žmones tapti aktyvesniais. Juk šios treniruotės nieko nekainuoja – galima tiesiog ateiti ir sportuoti gamtoje“.

Šiuo metu svarbiausiems sezono startams – Europos ir pasaulio čempionatams – besiruošiantis S.Ritteris pridūrė, jog treniruotės gryname ore pravarčios ir irkluotojams. „Mums naudinga prisitraukinėti savo kūno svoriu, atlikinėti įvarius kitokius pratimus. Juos naudojame ir treniruočių metu. Norint siekti rezultatų, reikia būti visapusiškai stipriems“, – pasakojo jis.

Naująjį treniruoklį jau spėjo išbandyti ir kiti garsūs šalies sportininkai: bėgikė Diana Labočevskė, biatlonininkas Tomas Kaukėnas, imtynininkas Vilius Laurinaitis, paplūdimio tinklininkai Lukas Každailis, Ieva Dumbauskaitė bei Irina Zobnina. LOF kartu su Latvijos ir Estijos atstovais Baltijos šalyse iš viso planuoja įrengti 34 daugiafunkcinius treniruoklius.

                                                                                                                                                                                                                        Nuotraukų autorius T. Bauras

Grįžti į naujienų sąrašą ›