LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
08
Birželio
2018
Per TV3 – olimpietės D. Lobačevskės ir aktoriaus M. Jampolskio dvikova

Aktorius Marius Jampolskis ir olimpietė maratono bėgikė Diana Lobačevskė Olimpinėje dienoje atliko specialią misiją – tapo TV laidos vedėjais ir išbandė sporto šakas, kokių dar nebuvo „čiupinėję“.

Iš 83 rungčių žymūs žmonės pasirinko apie 20. Tarp jų – jojimą, kanojų polo, fechtavimą, tinklinį atsisėdus, kerlingą ir t.t. M. Jampolskis nei kiek neatsiliko nuo sportiškos olimpietės, o Olimpinės mylios bėgime ilgą laiką netgi bėgo jos priekyje.

„Sportuoju keturiskart per dieną ir taip jau dvidešimt metų“,- įveikęs Dianą badmintono varžybose gyrėsi aktorius.

Pasigirti pergale galėjo ir D. Lobačevskė. Londono ir Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse dalyvavusi maratonininkė kolegą įveikė kanojų polo bei fechtavimosi rungtyse.

„Negalvojau, kad jis taip puls. Su špaga prieš moterį. Nesitikėjau to. Iš išvaizdos Marius – labai taikus žmogus. Bet aš nugalėjau,“- po fechtavimo varžybų juokėsi bėgikė.

Dalį rungčių žymūs žmonės išbandė atskirai, dalį – drauge. Kaip ir kiti 28 tūstančiai šventės dalyvių, už įveiktas rungtis laidos herojai gavo taškus, galiausiai juos iškeitė į prizus. Kas surinko daugiau taškų ir į ką juos išmainė, pamatykite nuotaikingoje pusvalandžio laidoje, kurią TV3 rodys šeštadienį (06.09) 17:55 val.

Grįžti į naujienų sąrašą ›