LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
31
Gegužės
2019
Olimpinę dieną pasitiko su „Ambersail“ skrosdami marias

Motulė gamta Klaipėdai penktadienį gero oro šiek tiek pašykštėjo, nepaisant to, būsimos Olimpinės dienos organizatoriai ir dalyviai geros nuotaikos nestokojo. Jau šį šeštadienį, birželio 1-ąją, vyksiančią didžiausią Lietuvoje sporto šventę jie pasitiko su legendine „Ambersail“ jachta skrosdami Kuršių marių bangas.

Jubiliejinį, jau 30-ą kartą, rengiamą sporto šventę Klaipėda priima pirmą sykį, o Atlantos ir Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse bronzos medalius iškovojęs krepšininkas Eurelijus Žukauskas įsitikinęs, kad tokio renginio uostamiestis tikrai nusipelnė.

„Džiaugiamės, kad Klaipėda neliko užmiršta – susirinks daug dalyvių, senamiestis atsigaus, bus tikrai smagu, – nekantravo 218 cm ūgio klaipėdietis, šeštadienio rytą įžiebsiantis Olimpinės dienos ugnį. – Dėl dalyvavimo sporto rungtyse dar nežinau, žiūrėsim, ką galima bus pritaikyti mano ūgiui.“

Danės upės pakrantėje, aplink Atgimimo aikštę, susiburs rekordinis skaičius sporto veiklų – jų šiemet bus net 100. Ir visas jas bus galima išbandyti nemokamai. Negana to, aktyviai leisdami laiką žmonės dar ir rinks taškus, kuriuos dienos pabaigoje bus galima iškeisti į medalius, suvenyrus ir LTeam bei rėmėjų prizus.

Sportinę aprangą šeštadienį apsivilks ir savo jėgas išbandys ir Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vidurio puolėja Lina Pikčiutė.

„Olimpinės dienos iššūkius pasitinku kaip sportininkė – man patinka iššūkiai. Labai laukiu šios sporto šventės, nes bus labai įdomu: norėsiu surinkti kuo daugiau taškų ir namo parsinešti gerą prizą“, – geros nuotaikos nestokojo klaipėdietė.Olimpinėje dienoje šiemet tikimasi sulaukti naujo lankomumo rekordo, kuris po praėjusių metų siekia 28 tūkstančius. Nors šeštadienį Klaipėdoje prognozuojama saulė ir 14 laipsnių šiluma, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė įsitikinusi, kad šventės sėkmė priklauso tikrai ne nuo oro.

„Sportuoti galima bet kada. Dabar oras tikrai nėra toks blogas, o rytoj jį žada dar geresnį, nes bus saulutė. Manau, kad tai bus ir papildoma paskata visiems susirinkti, – po valandą trukusio plaukimo „Ambersail“ jachta plačiai šypsojosi Daina Gudzinevičiūtė. – Klaipėda didelis miestas, daug poilsiautojų, daug jaunimo, todėl mes tikrai tikimės, kad bus sumuštas dar vienas lankomumo rekordas.“

Šventės dalyviai taip pat galės pasivaržyti „Affidea“ 5 km bei 10 km bėgimuose ar „Lrytas.lt“ mėgėjiškos žūklės varžybose bei stebėti breiko turnyrą ar jėgos ištvermės varžybas „LTeam Throwdown“.

Renginį vainikuos vienos populiariausių Lietuvos atlikėjų Monikos Pundziūtės-Monique koncertas, o vakare II-osios Melnragės paplūdimyje bus surengtos sveikuoliškos dūzgės, kurių metu vyks ir sporto filmų seansas.

Grįžti į naujienų sąrašą ›