LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
30
Balandžio
2018
LTEAM 3x3 Šiaulių etape triumfavo komanda iš Rusijos

Šiauliuose įvyko pirmasis LTEAM 3x3 atrankos etapas, jame išdalinti trys kelialapiai į finalą, vyksiantį Olimpinės dienos renginyje, birželio 2 dieną, Panevėžyje.

Turnyre triumfavo komanda iš Rusijos „R2D2” su lietuviu Edvardu Vetrenka priešaky. Antri liko „Kauno” krepšininkai, treti – „Konfeti” trijulė.

Šiaulių atrankos etape susirinko komandos iš visos Lietuvos – dalyvavo Vilniaus, Kauno, Kuršėnų, Vilkaviškio, Klaipėdos trijulės. Kauno komandos buvo sėkmingiausios – jos iškovojo du kelialapius į Olimpinę dieną.

Turnyre buvo galima išvysti krepšinio pasaulyje žinomų veidų – „Kauno” komandai atstovavo Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių čempionai Jonas Lekšas ir Justas Vazalis, jų palaikyti atvyko buvęs bendražygis, šiuo metu „Šiaulių” komandai atstovaujantis Kristupas Žemaitis. Komandų sudėtyse taip pat buvo galima pamatyti NKL komandų atstovų.

Kitas LTEAM 3x3 atrankos etapas jau gegužės 6 dieną vyks Klaipėdoje (Dariaus ir Girėno g. 10). Klaipėdoje dar trys komandos iškovos kelialapius į varžybų finalą.

Registracija: http://tiny.lt/nc2pzmc

LTEAM 3x3 krepšinio turnyro nugalėtojų laukia įspūdingi prizai – paauksuoti čempionų žiedai ir kelialapis į tarptautinį turnyrą Italijoje „Lignano Challenger”.

Grįžti į naujienų sąrašą ›