LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
30
Gegužės
2019
Klaipėdoje jau alsuoja Olimpinės dienos dvasia

Nors iki Olimpinės dienos liko dar dvi dienos, tačiau jau dabar Klaipėdoje, ypatingai, miesto centre galima pajusti smagų šurmulį ir būsimo renginio dvasią. Pirmą kartą didžiausią Lietuvoje sporto šventę priimančio uostamiesčio gyventojai ne tik nekantriai laukia šeštadienio, bet ir noriai įsitraukia į renginio pasiruošimo darbus.

Televizijos kanalų eteryje, radijuje, spaudoje, socialiniuose tinkluose ir mieste iškabintuose plakatuose apie sporto šventę sužinoję klaipėdiečiai jau nuo trečiadienio gatvėse gali pamatyti ir vis daugiau su Olimpinės dienos marškinėliais vaikščiojančių renginio organizatorių.

Prie jų prisijungė ir viešojo transporto vairuotojai bei kavinių „Meat Lovers“, „Katpedėlė“, „Čili pizza“, „Žvejų baras“ ir „Faksas“ darbuotojai, taip pat apsivilkę Olimpinės dienos marškinėlius.

„Norime būti jūsų palaikymo komanda – džiaugiamės, kad Klaipėdoje organizuojami tokie renginiai ir norime prisidėti prie sklaidos apie šią gražią sporto šventę“, – šypsojosi restorano „Katpedėlė“ vadovė Sigita Šliagerienė.Laimėti šiuos marškinėlius šeštadienį galės kiekvienas. Atsiėmę ir aktyvavę dalyvio pasą žmonės galės ne tik nemokamai išbandyti net 100 sporto veiklų, bet jas atlikdami rinkti ir taškus, kuriuos dienos pabaigoje bus galima iškeisti į medalius, suvenyrus ir kitus LTeam bei rėmėjų prizus.

Dalyvio pasą priešais Atgimimo aikštę jau pastatytoje registracijos palapinėje bus galima atsiimti ir renginio dieną nuo 8 val., ir iš anksto – penktadienį nuo 18 iki 20 val. Svarbu nepamiršti, kad atsiimant ir aktyvuojant dalyvio pasą kiekvienas privalės užpildyti saugumo taisyklių anketą. Už nepilnamečius tai padaryti turės jų tėveliai.

„Labai smagu, kad visa tai skirta kartu ir jaunimui, ir vyresnės kartos žmonės. Klaipėdiečiams turėtų tikrai patikti“, – mintimis dalijosi įdėmiai su drauge Olimpinės dienos programą išsinagrinėjusi klaipėdietė Dalia, pažadėjusi šeštadienį apsilankyti ir pati, ir atsivesti savo anūkus.

„Aš čia pat gyvenu, tai tikrai dalyvausiu. Jau kviečiau ir savo draugus prisijungti – net jeigu patys neateis, atsitempsiu, juk kur kas smagiau tokiuose renginiuose dalyvauti su didele kompanija“, – juokėsi prie registracijos palapinių kalbintas Tomas, sau jau išsikėlęs tikslą surinkti tiek taškų, kad galėtų vakare namo grįžti su nauja kuprine. 

Olimpinėje dienoje šiemet vėl tikimasi naujo lankomumo rekordo, kuris po praėjusių metų siekia 28 tūkstančius. Tvarką Klaipėdos centre šeštadienį palaikys ir į visus dalyvių klausimų atsakys ne tik gausus būrys renginio organizatorių, bet ir savanoriai. Iš viso net 250 jų nusprendė prisidėti prie Olimpinės dienos organizavimo, pasiruošimo darbų ir vykdymo.

„Kadangi savo ateitį sieju su sportu, todėl pagalvojau, kad turėsiu progą ir naujos patirties pasisemti, ir su sporto pasaulyje dirbančiais žmonėmis susipažinti. Tiek man, tiek visiems kitiems jauniems žmonėms tai bus puiki galimybė iš vidaus pamatyti, kaip organizuojamas, ir kaip vyksta toks masiškas sporto renginys“, – savo sprendimą tapti savanoriu pasakojo Davidas.Šeštadienį pirmieji, jau 7 val. ryto, prie starto linijos stos „Lrytas.lt“ mėgėjiškos žūklės varžybų dalyviai, 9:45 val. visus išjudins „Impuls“ mankšta, o 10 val. įvyks oficialus Olimpinės dienos atidarymas ir deglo uždegimas.

Dalyvio paso veiklos vyks nuo 10:30 iki 16:30 val., be to, dienos metu klaipėdiečiai ir miesto svečiai taip pat galės pasivaržyti „Affidea“ 5 km bei 10 km bėgimuose ar stebėti breiko turnyrą ir jėgos ištvermės varžybas „LTeam Throwdown“.

Renginį vainikuos 17:15 val. prasidėsiantis vienos populiariausių Lietuvos atlikėjų Monikos Pundziūtės-Monique koncertas, o nuo 19 val. II-osios Melnragės paplūdimyje bus surengtos sveikuoliškos dūzgės, kurių metu vyks ir sporto filmų seansas.

Visą Olimpinės dienos programą rasite ČIA.

Olimpinės dienos dalyvio pasą su veiklomis ir taškais rasite ČIA.

Grįžti į naujienų sąrašą ›