LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
02
Vasario
2019
„LTeam Winter Challenge“ varžybose žiemos festivalyje startavę dalyviai gavo papildomų sunkumų

Druskininkuose vykstančiame didžiausiame žiemos sporto šakų ir pramogų festivalyje visai šeimai „LTeam olimpinis žiemos festivalis“ šeštadienį varžėsi žiemos multisporto varžybų „LTeam Winter Challenge“ dalyviai.

Duetų varžybose, kuriose reikėjo įveikti orientavimosi, dviračių, virvių, bėgimo, irklavimo, slidinėjimo, čiuožimo, galvosūkių ir kitas nestandartines rungtis, dalyviai varžėsi dviejų tipų – „FUN“ ir „PRO“ trasose. „FUN“ trasos dalyviams teko įveikti perpus trumpesnę distanciją nei „PRO“ trasos sportininkams. 

„Ne veltui varžybų pavadinime esantis „challenge“ reiškia „iššūkį“. Tokios ir buvo šių metų varžybos. Sąlygos iš tikrųjų buvo netgi per sudėtingos. Ištirpęs sniegas privertė dalyvius trasoje užtrukti net valanda daugiau laiko nei buvo planuota prieš varžybas. Vietoje važiavimo dviračiu teko jį nešti. Pailgėjo varžybų trukmė, o dalyviams teko atiduoti dar daugiau jėgų įveikiant trasas“, – kalbėjo vienas „LTeam Winter Challenge“ varžybų organizatorių Vilius Aleliūnas.

Dėl drėgmės ištežęs sniegas surinkti taškus visuose įskaitiniuose punktuose ir įvykdyti iš anksto nustatytą trasos įveikimo laiko normatyvą „PRO“ distancijoje leido tik keturioms komandoms, kurios surinko maksimalų įskaitinių taškų skaičių – 51. Pirmąją vietą, pademonstravę geriausią laiką užėmė tarptautinių varžybų patirties turintis vilniečių orientacininkų – Donato Mickaus ir Jono Maišelio duetas. Antrąją vietą užėmė vilniečiai Domantas Cibas ir Vytautas Ralys, trečiąją – Giedrius Valantinas ir Darius Kilbauskas iš Vilniaus. „PRO“ trasoje moterų grupėje startuoti išdrįso tik viena komanda – Baltarusijos sportininkės – Jekaterina Vodolazova ir Tatjana Sichkar iš Gardino. Mišrioje „PRO“ grupėje (vyrų ir moterų duetai) triumfavo sutuoktinių sportininkų – Petro Andrašiūno ir Gabrielės Andrašiūnienės duetas. Antroji vieta atiteko kauniečiams – Viktorijai Kalvelytei ir Mindaugui Savickui. Trečioji – Baltarusijos atstovams – Sirahėjui Stryhelskiui ir Irynai Auramchyk.

Po varžybų ir įvykusios apdovanojimų ceremonijos savo dienos įspūdžiais pasidalijo „PRO“ trasos nugalėtojų pora.    

„Nebuvo sunku, nes dvejus metus prieš tai dalyvavome Druskininkuose vykusiose varžybose ir jas laimėjome, tad patirties turėjome daugiau. Nuo antrosios vietos palaikėme nemažą atotrūkį, o sunkiausia buvo važiuoti dviračiu miško trasa. Buvo daug sniego ir važiavimas buvo praktiškai neįmanomas. Teko pusė trasos bėgti su dviračiu. Vietoje planuotų 10 km bėgimo gavosi 20 km ar net daugiau“, – kalbėjo ir 2017 m. „LTeam Winter Challenge“ varžybose Druskininkuose triumfavę Donatas ir Jonas.

„FUN“ trasoje vyrų grupėje greičiausi buvo baltarusiai – Pavelas Krasko ir Dmitrijus Vorobyovas iš Gardino. Antrąją vietą užėmė Robertas Jauniškis ir Vincas Šnirpūnas iš Vilniaus, trečiąją – vilniečiai Mindaugas Kuprionis ir Raimondas Kundrotas. Moterų grupėje čempionėmis tapo Dovilė Paklonskaitė ir Juliana Ramoslavskaja iš Jonavos, antrąją vietą užėmė – Monika Svėrytė ir Sigita Jonaitytė iš Vilniaus, trečiąją – Elena Muraško ir Indrė Svirskaitė iš Druskininkų. Mišrioje grupėje triumfavo Neringa Norkutė ir Mantas Kantautas iš Vilniaus, antroji vieta atiteko – Natalijai Hatsuk ir Iharui Zanevskiui iš Gardino, trečioji – Justinai Savickienei ir Laurynui Ardinavičiui iš Jonavos.

Varžybų nugalėtojams ir prizininkams atiteko sporto prekių parduotuvės „S-Sportas“ įsteigti prizai.

„LTeam olimpinis žiemos festivalis“ savo linksmybes užbaigs sekmadienį. Paskutinę dieną įvyks lemiamos kovos „LT SnowVolley open“ žiemos tinklinio turnyre, startuos nutrūktgalviškos „Snow Kayak“ varžybos, bėgikai rungsis ekstremalaus 5 ir 10 km bėgimo varžybose „X trasa“, o festivalininkai „Snow Arenoje“ galės slidinėti už simbolinę vieno euro kainą.

 

Grįžti į naujienų sąrašą ›