LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
12
Birželio
2019
Iš J. Šuklino atimamas olimpinis sidabro medalis

Birželio 12 dieną Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) gavo Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) Disciplinarinės komisijos raštą, kuriame skelbiama, kad Jevgenijus Šuklinas netenka 2012 metų Londono olimpinių žaidynių sidabro medalio.

Tokį nuosprendį TOK Disciplinarinė komisija priėmė po B mėginio tyrimo rezultatų. Nuosprendis galutinis ir neskundžiamas. 

Remiantis TOK raštu, kanojininkas J. Šuklinas, 200 metrų sprinto rungtyje užėmęs antrąją vietą, yra diskvalifikuojamas iš Londono olimpinių žaidynių. Tai reiškia, kad sportininkas turės grąžinti medalį, diplomą ir ženkliuką. 

Šio sprendimo įgyvendinimą Tarptautinis olimpinis komitetas pavedė atlikti Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui. 

„Esame už švarų sportą. Netoleruojame sukčiavimo. Tarptautinio olimpinio komiteto sprendimą imsimės įgyvendinti nedelsiant. Kaip jau buvo kalbėta, J. Šuklinui teks grąžinti ne tik medalį, ženkliuką ir diplomą, bet ir už laimėjimą gautą automobilį, kitas gautas išmokas.

Kitą savaitę vyksiančiame LTOK Vykdomojo komiteto posėdyje priimsime visus su šiuo atveju susijusius sprendimus“, – sako LTOK prezidentė ir Tarptautinio olimpinio komiteto narė Daina Gudzinevičiūtė.

Grįžti į naujienų sąrašą ›