02
Vasario
2019
Greičiausi „Miško trasoje“ – brolis ir sesė Kančiai

Brolis ir sesė Kančiai – greičiausi  10 km Druskininkuose vykusio „Miško trasos“ varžybų bėgikai. Remigijus Kančys ( 38 min. 21 sek.) puse minutės aplenkė išvakarėse „Naktinį bėgimą X-sprintas“ laimėjusį Vaidą Žlabį (38:58 min.). Loreta Kančytė (45:05 min.) artimiausią persekiotoją Viktoriją Varnagirytę (47:26 min.) aplenkė solidžiu 2 minučių skirtumu.

Amžiaus grupėje  V20 greičiausiai bėgusiu vyru tapo Egidijus Lesvinevičius (52:47 min.), grupėje M20 greičiausiai bėgo Ana Andronik (1val. 08:51 min.).

Grupėse V40 ir M40 nugalėjo atitinkamai Tomas Kuzminskis (43:40 min.) ir Lina Buinauskienė (55:15 min.)

Grupėje V50 ir M50 pirmieji finišavo Rolandas Jakštas (43:14 min.) ir Danutė Balčiūnienė (1 val. 21:02 min.)