LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
27
Liepos
2019
Festivalį vainikavo krepšininkų pergalė

„Keliame tikslą laimėti abejas rungtynes – norime festivalį užbaigti linksma nata“, – nepavykus įveikti B grupės barjero paždėjo Lietuvos 16-mečių vaikinų krepšinio rinktinės treneris Rolandas Rakutis. Ir šį tikslą jo auklėtiniams pasiekti pavyko.

Mūsiškiai jau antrą kartą Baku susitiko su bendraamžiais iš Graikijos ir antrą kartą juos įveikė, o ši pergalė 86:76 (19:26, 19:13, 24:21, 24:16) garantavo jiems 5-ąją vietą Europos jaunimo vasaros olimpinio festivalio (EJOF) vaikinų krepšinio turnyre.

Net 14 tritaškių pataikiusioje Lietuvos rinktinėje rezultatyviausias su 18 taškų buvo Paulius Murauskas, po 17 taškų surinko Emilis Butkus (10 atk. kam.) ir Radvilas Kneižys, 13 – Ugnius Jaruševičius, 9 – Liutauras Lelevičius, 8 – Titas Sargiūnas.

Graikų gretose geriausiai, kaip ir pirmoje tarpusavio akistatoje, pasirodė Lefteris Mantzoukas, pelnęs 19 taškų. Jam geriausiai talkino atitinkamai 18 ir 13 taškų įmetę Thanasis Bazinas ir Giorgos Petanidis.

Festivalio finaliniame mače dėl aukso grūmėsi grupės turnyre lietuvius įveikusios Ispanijos ir Turkijos komandos. Čempionais tapo ispanai, laimėję rezultatu 65:52.

Būtent krepšinio rungtynėmis baigėsi Lietuvos delegacijos pasirodymas EJOF. Per septynias dienas trukusį 10-ies sporto šakų festivalį mūsų komandos nariai iškovojo vieną medalį – sidabru pasipuošė tenisininkas Vilius Gaubas.

Grįžti į naujienų sąrašą ›