LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
16
Birželio
2019
Europos žaidynės: iškovoję medalį šoks parašiutu, pirks šunį, darys tatuiruotę

Birželio 21-30 dienomis Baltarusijos sostinėje Minske vyks antrosios Europos žaidynės. Jose dalyvaus 73 Lietuvos atletai. Vienų sportininkų oficialiai deklaruojami tikslai – geriausias asmeninis rezultatas, kitų – taškai Tokijo olimpinėms žaidynėms. Tačiau kas slapčia nepagalvoja apie medalį?

Kaip pasikeistų pasaulis, ką veiktumėt, kuo save palepintumėte, kaip išreikštumėte emocijas, jei jį iškovotumėte? Į šį klausimą LTeam komandos nariai atsakė įvairiai.

Kas septintas konstatavo, jog „būtų laimingiausias pasaulyje“. Kas dešimtas nurodė, kad tai motyvuotų ruoštis Tokijo olimpinėms žaidynėms.

Badmintono žaidėja Gerda Voitechovskaja iškovotą medalį paminėtų šuoliu parašiutu, o treneriui ir šeimai iškeptų nuosavo recepto pyragą.

Krepšininkas Medas Kuprijanovas pergalės atveju pažadėjo sau nusipirkti šunį.

Dviratininkai Gediminas Bagdonas ir Justas Beniušis tokią progą įamžintų tatuiruote. Simona Krupeckaitė medaliu papildytų savo kolekciją. „Tokio dar neturiu“,- sako pasaulio, Europos ir olimpinių žaidynių prizininkė. Silvija Pacevičienė medalį padovanotų sūnui.

Dziudo imtynininkas Kęstutis Vitkauskas išskristų ilgų atostogų.

Kanojininkas Vadimas Korobovas prizinės vietos atveju po finišo iš laimės įkristų į vandenį.

Vieną jauniausių Lietuvos komandos sportininkių, šaulę Alisą Bogdanovą, lipimas ant prizininkų pakylos motyvuotų mažiausiai 10 minučių pailginti treniruotes, o šaudymo iš lanko atstovė Inga Timinskienė pasistengtų užkrėsti šaudymo iš lanko liga kuo daugiau Lietuvos žmonių.

---

Antrosiose Europos žaidynėse dalyvaus 4082 atletai. Žaidynių programą sudarys 15 sporto šakų, 23 rungtys. 8-iose iš jų bus vykdoma kvalifikacija į 2020-ųjų metų Tokijo olimpines žaidynes. Lietuvai atstovaus 73 sportininkai.

Lietuvos komandą į Europos žaidynes veš „Lietuvos geležinkeliai“. Į Minską šiuolaikiškais traukiniais LTeam komandos nariai keliaus iš Vilniaus.

Grįžti į naujienų sąrašą ›