LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
14
Birželio
2019
Europos žaidynės: I. Konovalovą keičia J. Beniušis, L. Grabauską – M. Bulanovas, A. Šerkšnienę – E. Krūminaitė

Artėjant antrosioms Europos žaidynėms – pokyčiai Lietuvos komandos sudėtyje. Iš pirminiame sąraše buvusių 7 boksininkų liko 4. Saimonas Banys ir Evaldas Petrauskas paskelbė apie karjeros pabaigą, Paulius Zujevas patyrė traumą.

Rinktinę papildė paskutinę akmirką vardinius kvietimus į žaidynes gavę šauliai Karolis Girulis ir Jekaterina Ždanova, bei dziudo imtynininkas Andrejus Klokovas.

Į lažybų skandalą įsivėlusį krepšininką Luką Grabauską Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinėje pakeitė Mintautas Bulanovas.

Rimtą nuostolį patyrė Lietuvos plento dviračių komanda – dėl traumos rinktinei negalės padėti vienas lyderių Ignatas Konovalovas. Jį keičia Justas Beniušis.

4x400 m estafetėje turėjusią dalyvauti bėgikę Agnę Šerkšnienę keičia klaipėdietė Erika Krūminaitė.

Oficialią Lietuvos komandą Baltarusijos sostinėje vyksiančiose žaidynėse sudaro 73 sportininkai, 30 trenerių, 4 komandų vadovai, 11 medikų, 3 delegacijos vadovai ir 10 komandą aptarnaujančio personalo. LTeam komandoje Lietuvos garbę gins 32 moterys ir 41 vyras, 13 sporto šakų atstovai. Iš Lietuvos delegaciją sudarys 131 asmuo.

Lietuvos komandą į Europos žaidynes veš „Lietuvos geležinkeliai“. Į Minską šiuolaikiškais traukiniais LTeam komandos nariai keliaus iš Vilniaus.

Europos žaidynės Baltarusijos sostinėje vyks šių metų birželio 21-30 dienomis.

Lietuvos komandos sportininkų sąrašas:

Badmintonas

Vytautė Fomkinaitė (vienetas, dvejetas)

Gerda Voitechovskaja (dvejetas)

Baidarių ir kanojų irklavimas                         

Vadim Korobov (C-1 1000 m)

Rūta Dagytė (C-1 200 m)

Ričardas Nekriošius (K-2 1000 m)

Andrėj Olijnik (K-2 1000 m)

Artūras Seja (K-1 200 m)

Henrikas Žustautas (C-2 1000 m; C-1 200 m)

Ilja Davidovskij (C-2 1000 m)

Boksas            

Edgaras Skurdelis (60 kg)

Vytautas Balsys (75 kg)

Robertas Jokulys (91 kg)

Mantas Valavičius (+91 kg)

Dviračių sportas                     

Simona Krupeckaitė (sprintas, komandinis sprintas, keirinas, 500 m)

Miglė Marozaitė (sprintas, komandinis sprintas, keirinas, 500 m)

Olivija Baleišytė (skračas, grupinės, omniumas, medisonas)

Vasilijus Lendel (sprintas)

Svajūnas Jonauskas (keirinas)

Viktorija Šumskytė (medisonas, skračas, grupinės, omniumas)

Gediminas Bagdonas (grupinės, individualios)

Ramūnas Navardauskas (grupinės)

Justas Beniušis (grupinės, individualios)

Venantas Lašinis (grupinės)

Rojus Adomaitis (grupinės)

Rasa Leleivytė (grupinės)

Silvija Pacevičienė (grupinės, individualios)

Dziudo            

Sandra Jablonskytė (+78 kg)

Santa Pakenytė (+78 kg)

Karolis Bauža (-100 kg)

Kęstutis Vitkauskas (-73 kg)

Andrej Klokov (-66 kg)

Gimnastika    

Robert Tvorogal (daugiakovė, atskiri prietaisai)

Imtynės          

Danutė Domikaitytė (WW 68 kg)

Kamilė Gaučaitė (WW 76 kg)

Kornelija Zaicevaitė (WW 62 kg)

Auksė Rutkauskaitė (WW 57 kg)

Lukas Krasauskas (FS 97 kg)

Treneris Sergejus Kasimovas

Eividas Stankevičius (GR 87 kg)

Romas Fridrikas (GR 130 kg)

Krepšinis 3x3

Medas Kuprijanovas

Paulius Semaška

Mintautas Bulanovas

Aurelijus Pukelis

Lengvoji atletika                     

Karolina Deliautaitė (100 m)

Kostas Skrabulis (100 m)

Rapolas Saulius (110 m b/b)

Rasa Mažeikaitė (100 m b/b)

Liveta Jasiūnaitė (ieties metimas)

Jogailė Petrokaitė (šuolis į tolį)

Adrijus Glebauskas (šuolis į aukštį)

Erika Krūminaitė (4x400 m)

Modesta Justė Morauskaitė (4x400 m)

Artūras Janauskas (4x400 m)

Rokas Pacevičius (4x400 m)

Benediktas Mickus (universali estafetė)

Eglė Balčiūnaitė (universali estafetė)

Gediminas Truskauskas (universali estafetė)

Eva Misiūnaitė (universali estafetė)

Mindaugas Striokas (estafetė)

Akvilė Andriukaitytė (100 m)

Martynas Vrašinskas (110 m b/b)

Gabija Galvydytė (estafetė)

Monika Elenska (estafetė)

Augustė Ragalaitė (šuolis į tolį)

Sambo            

Karina Stefanovič (+80 kg)

Gintaras Katkus (52 kg)

Stalo tenisas  

Medardas Stankevičius (vienetas)

Šaudymas      

Gabrielė Rankelytė (10 m Pistol, 25 m SP 30+30)

Alisa Bogdanova (SK 125W, SK MIX)

Rolandas Račinskas (SK 125M, SK MIX)

Karolis Girulis (10 m Pistol, 25 m SP 30+30)

Jekaterina Ždanova (10 m Pistol, 25 m SP 30+30)

Šaudymas iš lanko                 

Inga Timinskienė (olimpinis lankas)

Grįžti į naujienų sąrašą ›