LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
14
Gruodžio
2018
Druskininkuose multisporto iššūkį priimsiančius nutrūktgalvius patikrins ir kariškas kliūčių ruožas

Vasario 1-3 dienomis Druskininkuose vyksiančio „LTeam olimpinio žiemos festivalio“ metu ekstremalių sporto gerbėjų ir visų ieškančių aktyvių žiemos pramogų lauks trečiąjį kartą organizuojamas vienintelis Lietuvoje multisporto renginys „LTeam Winter Challenge“.  

„LTeam Winter Challenge“ varžybos kartu su „LTeam olimpiniu žiemos festivaliu“ grįžta į Druskininkus, o tai reiškia, jog vėl turėsime galimybę varžybų dalyviams pasiūlyti neeilinius įspūdžius vaizdingose Druskininkų apylinkėse įrengtoje trasoje, – kalbėjo vienas „LTeam Winter Challenge“ organizatorių Vilius Aleliūnas. – Čia bus nemažai skirtingo miško trasų, jeigu neužšals Nemunas, dalyviai tikrai patirs ir vandens iššūkį. Tikimės rekordinio dalyvių skaičiaus. Kadangi „LTeam olimpinis žiemos festivalis“ vyksta tris dienas, kviečiame visus atvykti su savo šeimomis.“

 „LTeam Winter Challenge“ dalyviai varžybų metu dviejų asmenų komandomis turi įveikti orientavimosi, dviračių, virvių, bėgimo, irklavimo, slidinėjimo, čiuožimo rungtis bei galvosūkius ir kitas nestandartines kliūtis.

Trasos dalyviams parengtos pagal sudėtingumo lygį – mėgėjai varžosi „FUN“ trasoje, kuri skirta norintiems susipažinti su multisportu bei ieškantiems optimalaus fizinio krūvio ir nuotykių patirties santykio. 20 kilometrų ilgio trasoje dalyviams nereikia didelio išankstinio pasiruošimo, užtenka mokyti mėgėjiškai važiuoti dviračiu bei orientuotis su žemėlapiu.

Profesionalams skirtoje „PRO“ trasoje laukiama sportininkų, kurie turės įveikti 40 km ilgio trasą. Šios trasos dalyviams būtina patirtis lauko sporto renginiuose bei geri orientavimosi įgūdžiai.

Vienas iš varžybų organizatorių – V. Aleliūnas teigė, jog šiais metais į „LTeam Winter Challenge“ varžybas norima įnešti naujovių visiems dalyviams, todėl dėl vienos rungties bendradarbiaujama su kariuomenės ir pasienio struktūrų atstovais.  

„Su kariuomenės ir pasienio atstovais bendraujame dėl specialios rungties įtraukimo. Sprendžiame, kiek varžybų dalyviams duoti purvo kariškame kliūčių ruože. Tikiu, kad ši nauja rungtis ne tik taps papildomu trasos išbandymu, bet ir pridės papildomų ekstremalių pojūčių visiems dalyvausiantiems šių metų „LTeam Winter Challenge“, - tikino V. Aleliūnas.

„LTeam olimpinio žiemos festivalio“ antrąją dieną (vasario 2 d.) vyksiančios „LTeam Winter Challenge“ varžybos sulauks dalyvių ir iš Latvijos bei Baltarusijos bei bus pirmą kartą įtrauktos į miesto multisporto varžybų seriją „Challenge Cup“. Tai reiškia, jog varžybose Druskininkuose dalyvausiančios komandos gaus įskaitinius reitingo taškus už pasiektą rezultatą. „LTeam Winter Challenge“ taps vienu iš keturių „Challenge Cup“ sezono etapų.

Svarstančius dalyvauti varžybose vasario 2-ąją, tačiau dar nepriėmusius sprendimo gali paraginti ir registracijos bilieto kaina. Suskubusieji tai padaryti iki gruodžio 15 dienos, bilietus įsigys pigiau. Daugiau informacijos http://winterchallenge.lt.

Grįžti į naujienų sąrašą ›