LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
08
Rugpjūčio
2018
Auksinis A. Gudžius: antra vieta manęs visai neviliojo

Europos čempionu tapęs Andrius Gudžius neslėpė, kad iškovoti auksą padėjo ir žiūrovai: „Minia, sportinis pyktis lėmė gerą paskutinį metimą."

Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius po dramatiško triumfo Europos čempionate Berlyne (Vokietija) dėkojo žiūrovams už puikią atmosferą ir prisipažino, kad panašios kovos ir tikėjosi.

27-erių metų lietuvis finale trečiadienį tik paskutiniu - šeštuoju - bandymu diską nusviedė 68 m 46 cm ir 23 cm aplenkė pirmavusį švedą Danielį Stahlį.

„Dabar jau jaučiuosi ramiau, išsirėkavau stadione, - šypsojosi A. Gudžius. - Emocijos dar šiek tiek sproginėja. Daugiausiai emocijų buvo prieš lemiamus bandymus. Varžybos buvo labai sudėtingos. Danielis Stahlis, kaip visada, parodė aukščiausią lygį ir neleidžia man atsikvėpti. Labai džiaugiuosi, kad pavyko pagerinti rezultatą ir laimėti čempionatą. Tikrai padėjo žiūrovai, nes atmosfera Berlyne yra pasakiška. Visi šūksniai, ovacijos ir plojimai padėjo pagerinti rezultatą. Ačiū Lietuva ir visiems, kas palaikė“, - po varžybų sakė A. Gudžius.

Geriausias 2017 metų Lietuvos sportininkas pridūrė, kad labai nenorėjo antros vietos, todėl žūtbūt tikėjosi lemiamu metimu išplėšti pergalę.

„Minia, sportinis pyktis lėmė gerą paskutinį metimą. Ta antra vieta manęs visai neviliojo. Ėjau „va bank“ - arba padarysiu labai gerą rezultatą ir laimėsiu, arba ne. Labai džiaugiuosi, kad pavyko atlikti gerą metimą ir laimėti aukso medalį Lietuvai. 

Praėjusiais metais A. Gudžius iškovojo pirmąją didelę pergalę suaugusių varžybose - tapo pasaulio čempionu.

„Negaliu pasakyti, kad viena pergalė svarbesnė už kitą. Tiek pasaulio čempionate, tiek čia reikėjo kovoti su D. Stahliu. Europiečiai yra stipriausi pasaulio disko metikai, išskyrus jamaikietį Fedricką Dacresą. Varžybos Europoje gal net sunkesnės nei kitos. Abi pergalės yra labai saldžios ir svarbios, todėl tikrai negaliu lyginti“, - pabrėžė A. Gudžius.

lengvoji.lt/Sportas.info informacija

Grįžti į naujienų sąrašą ›