04
Gruodžio
2017
Sunkiaatlečiui Aurimui Didžbaliui pasaulio čempionatas - sidabrinis

Sunkiaatletis Aurimas Didžbalis JAV vykstančiame pasaulio čempionate iškovojo sidabro medalį. Planetos pirmenybių svorio kategorijoje iki 94 kilogramų dvikovėje LTeam komandos narys išrovė 176 kg, išstūmė 212 kg ir bendroje įskaitoje užėmė antrąją vietą.

Rovimo rungtyje A. Didžbalis iškovojo mažąją bronzą, rovime liko ketvirtas.

Pasaulio čempionu tapo Sohrabas Moradi iš Irano. Atletas išrovė 184 kg, išstūmė 233 kg. Pastarasis rezultatas – naujas pasaulio rekordas.

Trečią vietą iškovojo kitas Irano atstovas Seyedayoobas Mousavijarahi (rovimas – 171 kg, stūmimas – 214 kg).

„Ačiū treneriui už geležinius nervus bei objektyvumą. Nestabdom ir judam pirmyn į tai, kas neatrasta,“- Facebook paskyroje komentaru pasidalino A. Didžbalis.

Priminsime, jog praėjusiais metais Rio de Žaneire sunkiaatletis iškovojo bronzos medalį. 2015 metais A. Didžbalis tapo Europos čempionu, dar du kartus sportininkas iškovojo senojo žemyno pirmenybių bronzą.