LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
13
Gruodžio
2017
Sporto salėje „gyvena“ bėda? Kalėdų karavanas pasirūpins, kad jos neliktų

Yra mokyklų, kurių sporto salių remontui reikia paramos. Yra mokyklų, kurių sporto salėms parama yra būtina ir kurių grindų lentos nekeistos jau pusšimtį metų. Būtent tokių mokyklų sales savo galerijoje pavaizdavo šaržų meistras Donatas Bilius. („Tikiuosi, nepersistengiau,“- šypsosi dailininkas.) Būtent tokias mokyklas šiemet aplankys Kalėdų karavanas.
Bendras Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir bendrovės „Coca-Cola HBC Lietuva“ projektas dviems Lietuvos mokykloms padovanos piniginius prizus, skirtus sporto infrastruktūros atnaujinimui. Kalėdinės loterijos metu vienai mokyklai atiteks 4000 eurų, kitai – 1000 eurų ir daiktinės „Kalėdų karavano“ dovanos.
Užpildžiusios paraišką, projekte gali dalyvauti visos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos, kuriose mokosi ne jaunesni kaip 12 metų vaikai. Paraiškų projekto organizatoriai laukia iki gruodžio 19 dienos. Daugiau informacijos apie projektą ir nuostatai – svetainėje www.ltok.lt.  
Projekto nugalėtojai paaiškės gruodžio 20 dieną, 20:00 val. burtų traukimo metu. Juos tiesiogiai transliuos LTeam ir Kalėdų karavano Facebook paskyros.

Grįžti į naujienų sąrašą ›