LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
28
Rugsėjo
2017
Spalį Vilniuje ir Kaune – „Sporto kino festivalis“

Tradiciniai kasmet vykstantys sporto kino vakarai išaugo į „Sporto kino festivalį“. Aštuonių Lietuvoje nerodytų filmų fiesta vyks spalio 26-29 dienomis Vilniuje ir Kaune. Po filmų peržiūros - jų aptarimai, kūrybinės dirbtuvės, diskusijos su olimpiečiais, diplomatais, sporto ekspertais bei kino kūrėjais.

Vilniuje festivalis įsikurs „Pasakos“ kino teatre, Kaune – „Romuvoje“.

„Sporto kino festivalis“ skirtas plačiajai Lietuvos visuomenei, atskirų sporto šakų fanams bei kino gurmanams. Festivalio tema – vidinė stiprybė. Atvykę į kino teatrus sužinos, kiek „kainuoja“ pergalės, kokia yra nematoma sporto dalis.

Festivalio organizatoriai didžiuojasi, kad galės parodyti desertinius „I am Bolt“, „Olympic Pride“, „American Prejudice“, „Parfaites“, „Jappelou“. Moksleiviams ir jaunimui turėtų patikti „Sport Kids“, „Olympic Pride“, „American Prejudice", „Jappeloup“, Parfaites".

Visi filmai rodomi originalo kalba su lietuviškais subtitrais.

Įėjimas į „Sporto kino festivalį“ nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas.

Sporto kino festivalis yra vienintelis kino festivalis Lietuvoje, skirtas sportui. Juo siekiama supažindinti Lietuvos visuomenę su sporto ir aktyvaus gyvenimo būdo teikiamomis naudomis, supažindinti su sporto istorija, įvairių šalių kultūromis ir olimpiniu judėjimu. Festivalį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas drauge su Vilniaus universitetu.

REGISTRACIJĄ Į KINO SEANSUS RASITE ČIA

Grįžti į naujienų sąrašą ›