27
Rugpjūčio
2017
Penkiakovininkas J. Kinderis – trečias pasaulyje

Penkiakovininkas Justinas Kinderis grįžo į pasaulio elitą – Egipto sostinėje Kaire vykstančiame pasaulio čempionate lietuvis iškovojo bronzos medalį.

Fechtavimosi pagrindinėje rungtyje LTeam narys užėmė 8 vietą, plaukime buvo 24-as, po jojimo šoktelėjo į 5 vietą, o šaudymo ir bėgimo rungtyje J. Kinderis aplenkė du varžovus, iš viso surinko 1382 taškus ir pasidabino pirmenybių bronza. Čempionato nugalėtojutapo Pietų Korėjos atstovas Jinhwa Jungas, antrą vietą užėmė vengras Robertas Kasza.

Priminsime, jog Lietuvos sportininkas savo kolekcijoje turi penkis pasaulio čempionatų medalius, vienas jų, iškovotas 2013 metais - auksinis.

Moterų finale Kaire varžėsi dvi lietuvės – Laura Asadauskaitė ir Lina Batulevičiūtė. Tiesa, nei vienai iš jų iškovoti medalio nepavyko. L. Asadauskaitė galutinėje įskaitoje užėmė 12 vietą, o L. Batulevičiūtė – 31. Varžybose nugalėjo Rusijos atstovė Gulnaz Gubajadulina, antra liko vengrė Zsofia Foldhazi, trečia - baltarusė Anastasija Prokopenko.