LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
15
Vasario
2018
Pagaliau startavusi Ieva Januškevičiūtė didžiojo slalomo varžybose – 54-a

Kalnų slidininkė Ieva Januškevičiūtė, Pjongčango olimpinėse žaidynėse du kartus nestartavusi dėl atšauktų varžybų, pagaliau pradėjo savo olimpinę kovą.

23 metų vilnietė didžiojo slalomo varžybose po pirmojo nusileidimo buvo 62-a, antrajame – 53-ia. Galutinėje įskaitoje I. Januškevičiūtė užėmė 54 vietą.

19 sportininkių trasoje griuvo ir nefinišavo, 2 varžovės atsisakė startuoti.

„Po pirmo nusileidimo emocijos nebuvo labai geros. Antruoju esu labiau patenkinta. Gal ne tiek technika, kiek nusiteikimu. Susitvarkiau su mintimis ir nuo kalno leidausi ryžtingiau. Prieš pirmą nusileidimą buvo daugiau įtampos. Atrodytų, visos varžybos panašios. Šios gal kiek techniškai sudėtingesnės. Nors, lyginant su pasaulio čempionatu, didelio skirtumo nėra. Bet po praėjusių olimpinių žaidynių buvo įvairių minčių“ – neslėpė geriausia Lietuvos kalnų slidininkė.

Olimpine čempione tapo vieną rungties favoričių amerikietė Mikaela Shiffrin (dviejų nusileidimų suma – 2 min. 20,02 sek.). Sidabrą iškovojo norvegė Ragnhild Mowinckel (atsiliko 0,39 sek.), bronzą – italė Federica Brignone (0,46 sek.). I.Januškevičiūtė nuo lyderės atsiliko 27 sek.

„Abiejų nusileidimų trasos buvo skirtingos. Pirma – uždaresnė, o antroje reikėjo labiau paleisti slides, todėl šis nusileidimas buvo kiek greitesnis. Bet abi buvo tikrai varginančios“, - teigė I.Januškevičiūtė, pasidžiaugusi gera šlaito danga.

Ievos dar laukia vienerios varžybos. Slalomo trasoje I. Januškevičiūtė varžysis vasario 16 dieną. Lietuvos laiku sportininkė startuos 3:00 va. Ir 6:45 val.

Grįžti į naujienų sąrašą ›