LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
15
Gruodžio
2016
Olimpiniame žiemos sporto festivalyje – naujos varžybos

Profesionalams ir mėgėjams skirtas trasas ruoš sostinėje populiaraus multi-sporto renginio „Vilnius Challenge“ bei aktyvių pramogų pramogų organizatoriai „Emovents“. 

Vytenis Benetis, vienas iš „Vilnius Challenge“ ir „Winter Challenge“ sumanytojų, atskleidžia, kad žiemos festivalyje bus pritaikytas jau išpopuliarėjęs formatas, kai skirtingo lygio trasose rungtyniauja komandos po du asmenis. Dalyviai galės varžytis vyrų, moterų arba mišriose grupėse.

Kokios bus trasos priklausys nuo oro sąlygų. Jeigu netrūks sniego – viena įdomiausių rungčių bus orientavimasis kalnų dviračiais ir slidėmis netoli Druskininkų esančiuose vaizdinguose pušynuose.  Jeigu orai bus neįprastai šilti – dalyvių laukia alternatyvios, tačiau ne mažiau įdomios rungtys.

„Įvairaus sudėtingumo trasas kuriame atsižvelgdami į dalyvių sportinį pasirengimą ir galimybes varžytis su panašaus fizinio pasirengimo varžovais. Profesionalus, aktyviai ir reguliariai sportuojančius žmones kviesime išbandyti jėgas „Pro“ trasoje, mėgėjus – įveikti „Fun“ iššūkius. Kad netektų nuobodžiauti, nesudėtinga trasa bus įrengta ir žiūrovams“, – pasakoja V.Benetis. 

Profesionalai turės įveikti apie 30 kilometrų trasą, joje užtruks apie 5, o gal ir daugiau valandų, todėl turėtų gerai įvertinti savo galimybes. „Fun“ trasa bus lengvesnė. Planuojama, kad ji bus apie 15 kilometrų ilgio, o dalyviai joje sugaiš iki trijų valandų.  

Organizatoriai sako, kad „Fun“ trasa galėtų būti įdomi ne tik sportuojančiam jaunimui, bet ir aktyvioms šeimoms. Pavyzdžiui, mišriose komandose savo jėgas dažnai suvienija sutuoktiniai, kurie varžosi su savo draugais, kolegomis ar giminaičiais. 

„Pro” trasoje tikimasi sulaukti tų, kurie rinkosi sudėtingiausias trasas „Vilnius Challenge renginyje vasarą. Tai – multi-sporto varžybos, todėl visose trasose bus apjungiamos įvairios sporto šakos ir rungtys, pavyzdžiui:  dviračiai, bėgimas, įvairios kliūtys, orientavimosi užduotys, virvių trasos ir panašiai.  Kaip ir minėta, jei leis oro sąlygos,  bus integruotos rungtys su slidėmis, ledo siena, sniego seniais”, – pasakoja V. Benetis. 

Norintys įveikti „Pro“ ir „Fun“ trasas turi registruotis iš anksto. Jų dalyviams yra taikomas simbolinis registracijos mokestis. Planuojantys dalyvauti turėtų suskubti, nes artėjant varžyboms starto mokestis didės. 

 „Žiūrovų“ trasos dalyviams iš anksto registruotis nereikia.  Organizatorių teigimu, šią trasą su suaugusiųjų priežiūra galės įveikti ir vaikai.  

Pasak Lietuvos olimpinio fondo direktoriaus Vitalijaus Vasiliausko, „Žiūrovų“ trasoje komandos narių skaičius neribojamas ir dalyvavimas yra nemokamas, todėl ji puikiai tinka draugų grupėms, šeimoms. 

Festivalio metu netruks iššūkių ir pramogų tiek suaugusiems, tiek vaikams, profesionaliems sportininkams ir mėgėjams, todėl tikimės, kad festivalio programa sudomins aktyvų laisvalaikį ir žiemos pramogas mėgstančius žmones iš visos Lietuvos”, – sako V.Vasiliausias. 

Lietuvos olimpinio fondo (LOF) organizuojamame „LTeam” olimpiniame žiemos sporto festivalyje šiemet tikimasi sulaukti apie 6000 dalyvių.  Šis festivalis vyks jau ketvirtąjį kartą. Vienos dienos renginys į miestą  kasmet sutraukia daugybę sporto aistruolių iš visos Lietuvos. Festivalio žiemos rungtis ir pramogas atvyks išbandyti ir Lietuvos olimpiečiai. 

Daugiau apie „Winter Challenge“ – varžybų nuostatai, registracijos nuoroda ir kita informacija: http://www.lteam.lt/renginiai/winter-challenge 

Grįžti į naujienų sąrašą ›