LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
27
Spalio
2017
„LTeam konferencija“ matavo sportininkų galimybių ribas

„LTeam konferencijoje“ sporto industrijos mėgėjai ir profesionalai dvi dienas matavo sportininkų galimybių ribas. Fizines, psichologines, teisines, komunikacines, finansines.

Lietuvos antidopingo agentūros atstovė Rūta Banytė kalbėjo apie dopingo galią negrįžtamai sudarkyti žmogaus gyvenimą. „Prieš trisdešimt metų sportininkus anabolikais pumpuodavo jiems to nežinant, dabar tai daryti jie pasirenka patys,“- pranešimą apibendrino sporto pareigūnė.

Naras Mindaugas Kreivėnas susirinkusių dėmesį savinosi detalėmis apie nėrimą monolastu į 100 metrų gylį ir planus pagerinti pasaulio rekordą. Šiuo metu jis - 129 metrai.

Lietuvos olimpinės rinktinės gydytojas Dalius Barkauskas mėtėsi autentišku žinių ir patirties bagažu. Pradedant elitiniais genais ir agentu 007, baigiant stuburo laikysena. Į publikos klausimus medikas atsakinėjo ir po konferencijos.

Antanas Juknevičius, Paulius Motiejūnas ir Artūras Gimžauskas driokstelėjo pamokomis apie finansiškai kuklių lietuvių bandymus „nukauti pinigų milžinus“. Mūšio laukas – platus: nuo A lygos lyderių ketverto, iki Eurolygos ir Dakaro ralio.

Žurnalistas Šarūnas Mazalas drauge su olimpiete Airine Palšyte suskaičiavo šimto daugiausiai uždirbančių pasaulio sportininkų pinigus, įlindo į jų socialines paskyras, palygino pasaulio ir Lietuvos geriausiųjų tendencijas ateities žiniasklaidoje – Facebooke, Instagrame, Twitteryje.

„Atvykite ir sužinokite daugiau, nei galima rasti internete“. Tokiu šokiu klausytojus viliojo „LTeam konferencijos“ organizatoriai.

Pirmą kartą Lietuvoje vykusiu tokio pobūdžio renginiu susidomėjo LTeam komandos nariai Justinas Kinderis, Milda Valčiukaitė, Rokas Milevičius, Diana Lobačevskė, Viktorija Andrulytė, karjeras baigę Edvinas Krungolcas ir Deividas Šemberas, kiti sportininkai. Susipažinti su sporto industrijos naujovėmis bei aktualijomis rinkosi savivaldybių, federacijų, sporto klubų ir mokylų atstovai iš Klaipėdos, Kaišiadorių, Raseinių, Jonavos, Kauno ir kitų Lietuvos miestų.

„Pastaruosius penkerius metus esu atitrūkęs nuo aktualijų. Turiu aiškų tikslą, t.y. pasaulio rekordą. Jam siekti sukūriau savo pasaulį, jame užsidariau ir gyvenu. Į „LTeam konferenciją“ atvykau kaip kalbėtojas, tačiau pusantros dienos stebėjau kolegų pranešimus. Renginys grąžino į realybę ar net netolimą ateitį. Pamačiau, kad visus sportininkus vienija tie patys iššūkiai: rėmėjų paieška, medicina, visuomenės dėmesys, įvaizdis. Tai, ką išgirdau, privertė susimąstyti, pasidomėti, apsižvalgyti, pritaikyti gautą informaciją sau. Tikiu, kad ir mano patirtis kitiems buvo naudinga,“- po konferencijos sakė Lietuvos laisvojo nėrimo rekordo autorius Mindaugas Kreivėnas.  

„Sportas - ženkliai reikšmingesnė sritis, nei dauguma mano. Tai daugiau nei judesys ar rezultatas. Tai hobis, pramoga, darbas, pinigai, laisvalaikis, gyvenimo būdas, verslas. Tai industrija. Sportas yra prevencija sveikatos bei socialinėms problemoms spręsti. Sportas – be galo kompleksiškas socialinis reiškinys, kuris turi įtakos kiekvieno gyvenimui. Būtent atskleisti visas įmanomas sporto industrijos puses skirta „LTeam konferencija“,- sako Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

„LTeam konferencija“ – trijų dienų renginys pirmą kartą Lietuvoje vyko spalio 25-27 dienomis Vilniuje. Jį organizavo LTOK.

Grįžti į naujienų sąrašą ›