LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
04
Vasario
2018
Lietuvos talismanai įveikė pasaulį, asmeninėje įskaitoje vėl laimėjo Žalgirinis

Šeštadienį (02.03) Jonavoje, „LTeam olimpiniame žiemos festivalyje“, Lietuva įveikė pasaulį. Mėgstantiems tikslumą, komandinėse rungtyse Lietuvos talismanų rinktinė pranoko kaimyninių šalių talismanus.

Mūsų šalies komandą sudarė Vilniaus „Lietuvos ryto“ Geležinis Vilkas, Kauno „Žalgirio“ Žalgirinis, Utenos „Juventus“ Juvis, Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ Sūduvis, „Hockey Punks“ Panda bei LTeam Ąžuolas.

Lietuvos atstovai laimėjo visas komandines rungtis – sniego tinklinį, ledo futbolą ir komandinį šokį. Mūsiškiai varžėsi su Gardino „Nemano“ Gubiu, Minsko „Krumkačy“ Krumka, FC „Stalitsa“ Softiku, Minsko „Dinamo“ Zubriku ir Minsko „SKA-Minsk“ SKY.

Asmeninėje įskaitoje antrus metus kiečiausiu pripažintas Kauno „Žalgirio“ Žalgirinis. Antroje vietoje liko Sūduvis, trečioje – vienodai taškų surinkę Geležinis Vilkas ir Panda.

Žalgirinis laimėjo greitojo nusileidimo rungtį, gatvės šokį, o ledo ritulio įgūdžių varžybose nusileido tik LTeam Ąžuolui ir varnai Krumkai iš Baltarusijos.

Talismanus vertino LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Jonavos meras Eugenijus Sabutis, kandidatės į Tokijo olimpines žaidynes Rasa Drazdauskaitė ir Monika Juodeškaitė bei publika.

Talismanų varžybų nugalėtojai apdovanoti „Maxima“, „Sportland“ ir LTeam prizais.

Talismanų nuotraukų galeriją rasite LTeam Facebook paskyroje arba paspaudę ČIA.

Iš viso „LTeam olimpiniame žiemos festivalyje“ Jonavoje dalyvavo apie 6 tūkstančiai asmenų. Jie varžėsi arba išbandė daugiau kaip 20 sporto šakų ir rungčių.

Grįžti į naujienų sąrašą ›