LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
17
Liepos
2017
LTeam autobusiuku džiaugsis ir Lietuvos dviratininkai

LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė antradienį Fiat Ducato raktelius įteikė Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentui Romualdui Bakučiui.

„Italai myli dviračių sportą, todėl mes tikime, kad jų pagamintas automobilis turi visas reikiamas savybes, kad mūsų dviratininkai jaustųsi saugiai ir galėtų tinkamai atstovauti savo šaliai ir būti LTeam nariais“, - kalbėjo R. Bakutis.

Už Fiat Ducato vairo sėdęs Lietuvos moterų dviračių rinktinės treneris Valerijus Konovalovas teigė, kad tokia transporto priemonė yra nepakeičiama daugiadienių lenktynių metu. Tuomet tarp etapų komandai tenka įveikti nemažus atstumus, persivežti tiek dviračius bei jų atsargines dalis, tiek pačius sportininkus.

„Šią priemonę gavome pačiu laiku – vos už 10 dienų juo važiuosime į Europos čempionatą Danijoje, rugsėjį  – į pasaulio čempionatą Bergene. Džiaugiamės, kad buvo atsižvelgta į mūsų poreikius – mikroautobusas yra ilgas, pakankamai vietos dviračiams ir įrangai susidėti. Malonu jausti, kad mūsų darbas ir rezultatai yra įvertinti“, - teigė V. Konovalovas.

Be dviratininkų, naujais LTeam autobusiukais jau džiaugiasi Lietuvos buriuotojai ir irkluotojai, o rugpjūtį dar vienas bus įteiktas šiuolaikinės penkiakovės atstovams.

Grįžti į naujienų sąrašą ›