LT
e. parduotuvė
partneriai
galerija
naujienos
Renginiai
Rinktinė
Prisijungti
Naujienos
07
Rugpjūčio
2018
Pasaulio čempionų treneriui M. Masilioniui – „Toyota“ automobilis

Savaitgalį Glazge (Škotija) trenerio Mykolo Masilionio auklėtiniai iškovojo Europos irklavimo čempionato sidabro medalius. Vos po poros dienų Vilniuje, LTOK kiemelyje, šiam treneriu įteikti naujo „Toyota Avensis“ rakteliai.

Tiesa, ne už Europos sidabrą, o už prieš metus su porine keturviete valtimi iškovotą pasaulio čempionų titulą.

Tokį sprendimą, bendradarbiaudami su „Toyota“, dar pavasarį priėmė Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, jį patvirtino Lietuvos sportininkų rengimo ir dalyvavimo Tokijo olimpinėse žaidynėse programos ekspertų komisija.

„Jausmas dėl naujo automobilio buvo geras jau tuomet, kai paskelbė, kad jį gausiu. Automobilis mūsų darbe tikrai reikalingas tiek aprūpinant rinktinę, tiek vykstant į treniruočių stovyklas ar varžybas. Automobilis erdvus, talpus, kas irkluotojams yra itin svarbu. Jau spėjau jį ir išbandyti,“- šypsojosi „Toyota Avensis“ raktelius atsiėmęs M. Masilionis.

„Federacijoms nuolat reikia automobilių geriausių atletų ruošimui. Džiaugiuosi, kad jau ne pirmą kartą ekspertų komisija atsisuko į trenerius. Į profesionalus, kurie dažnai lieka sportininkų šešėlyje. Džiaugiamės, kad pasaulio čempionų treneris važinės LTOK ir Tarptautinio olimpinio komiteto partnerių – „Toyota“ automobiliu,“- sakė olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Už LTOK skirtas lėšas nupirktas automobilis skirtas elitinių sportininkų, kandidatų į olimpines žaidynes, rengimui bei administravimui, kasdienio trenerių darbo sąlygų gerinimui aptarnaujant didžiausio meistriškumo sportininkus, pasaulio čempionus.

Priminsime, jog M. Masilionio treniruojama porinės keturvietės valties įgula su Martynu Džiaugiu, Aurimu Adomavičumi, Dovydu Nemeravičiumi ir Rolandu Maščinsku 2017 metų rudenį nepralenkiama buvo pasaulio irklavimo čempionate Floridoje, JAV.

Netrukus „Toyota“ automobilis bus įteiktas ir Vaclovui Kidykui. Jo auklėtinis Andrius Gudžius prieš metus vykusiame lengvosios atletikos pasaulio čempionate taip pat iškovojo aukso medalį.

Grįžti į naujienų sąrašą ›